Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #630846

Mehhatroonik Tartu lennujaamas

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Iga tööpäev lennujaamas on põnev
- hoiad töökorras Tartu lennujaama hoonete, rajatiste, tehnika ja tehnoloogilised süsteemid
- hoolitsed selle eest, et elektripaigaldised, navigatsioonisüsteemid ja reservtoite allikad on hooldatud ning partneritele osutatav side- ja navigatsiooniseadmete järelevalve teenus on kvaliteetne. Lisaks jälgid, et Tartu lennujaama side- ja elektritööde teostamine on korraldatud
sujuvalt.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimist toetavad

  • erialased kompetentsid ja töökogemus
  • kehtiv elektriku B pädevustunnistus
  • heal tasemel eesti ja inglise keele oskus
  • hea suhtlemisoskus ja tahe töötada meeskonnas
  • valmisolek graafikuga tööks ka õhtusel ajal ning nädalavahetustel
  • B kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle

  • soodsaid võimalusi veeta oma vaba aega tervislikult ning sportlikult
  • 7 päeva tasulist lisapuhkust kalendriaastas
  • vahetustega tööd, sh öisel ajal

Töökoht asub Tartu Ülenurme lennujaamas http://www.tartu-airport.ee/.
Toimetame arenevas töökeskkonnas, kolleegid on toetavad ja professionaalsed. Hoolime üksteisest ja oma klientidest, võtame vastutuse oma töö ja keskkonna eest.

Tööpakkumise number
#630846

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2019

„Oleme Eesti õhuväravaks ja visiitkaardiks, mis paneb meile suure vastutuse, aga annab ka võimalused. Meie kätes on suuresti usaldus Eesti täpsuse vastu, usaldus Eesti asjalikkuse vastu, aga ka sõbralikkuse ja soojuse vastu."
Lennart Meri

AS Tallinna Lennujaam on kaasaegne, kliendikeskne, kvaliteetset teenust osutav äriühing, mille põhitegevuseks on õhusõidukite, reisijate ja kauba teenindamine.

AS Tallinn Airport GH on AS-i Tallinna Lennujaam tütarettevõte, mille põhitegevuseks on reisijate ja õhusõidukite maapealne teenindamine. Meie partneriteks on erinevad lennufirmad, reisibürood ja turismi korraldamisega tegelevad firmad.
Meie aitame lihtsalt lennata!

Ettevõttele on omistatud suurettevõtete kategoorias 2019. aasta jätkusuutliku ettevõtluse indeksi tulemuste alusel kuldmärgis.

Eesti ihaldusväärseim tööandja 2019

Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks

Atraktiivne tööandja 2019

Best Airport 2018

Vaata rohkem