Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516995

Mehhatroonik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mehhatrooniku peamiseks tööülesandeks on erinevate tööstuslike seadmete ja masinate koostamine vastavalt etteantud dokumentatsioonile.

Ootused kandidaadile

- tehniline haridus (mehhatroonika, automaatika, mehhaanika või muu sarnane ala)
- vähemalt 2-aastane töökogemus sarnasel erialal
- väga hea tehniliste jooniste lugemise oskus
- kohusetundlikkus, iseseisvus, initsiatiivikus
- väga hea suhtlemisoskus, orienteeritus tulemusele ja paindlikkus.
- rutiinitaluvus

Võimalust end teostada huvitavas ja pidevalt arenevas valdkonnas, kaasaegseid töötingimusi, motiveerivat töötasu.
Soodsaid tingimusi sportimisel
Tööaeg: tööpäeviti 8.00 -16.30

Tööpakkumise number
#516995

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. märts 2018
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2018

Tech Group AS on 2003. aastast tegutsev tootmise automatiseerimise ning masinaehitusega tegelev ettevõte. Meie kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid tegelevad erinevate tootmisseadmete ja -liinide projekteerimise, valmistamise ning järelhooldusega. Hetkel anname tööd ligi 70 inimesele.

Vaata rohkem