Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673383

Mehhatroonik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 22. oktoober 2020
Kuulutus aegub:31. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • Oleme arengule suunatud ettevõte, mis panustab Sinu karjääri. Toetame igati Sinu soovi õppida –meie poolt on Sulle abiks nii pädev meeskond kui ka võimalused oma erialaseid teadmisi täiendada.

  • Professionaalset tähelepanu ja hoolt vajavad eelkõige lennukite maatoiteseadmed ning pagasitranspordisüsteemid, samuti elektrivarustuse -, ventilatsiooni-, jahutus- ja muud hoonete tehnosüsteemid.

  • Jooksvad hooldustööd reisiterminalis nõuavad spetsialisti usaldusväärset kätt ja nutikat meelt.

  • Graafikuga töö võimaldab Sul mugavalt tegeleda oma hobide ja huvidega. Meile on oluline,et Sinu meel püsiks ergas ning et oleksid motiveeritud.

  • Lennujaamas tegutseme kõik ühise eesmärgi nimel. Siin on Sul võimalus teha unikaalset missiooniga tööd professionaalses meeskonnas.

Ootused kandidaadile

Meie meeskonnaga liitumiseks annab eelise :

  • automaatika-, mehhaanika-, elektri- või mehhatroonika alane eriharidus

  • praktiline töökogemus sarnasel ametikohal

  • heal tasemel eesti keele oskus

  • valmisolek graafikuga tööks ka õhtusel ajal ning nädalavahetustel

  • B kategooria juhiluba

Tallinna lennujaamas on Sul võimalik rakendada oma tehnilisi teadmisi ning suurendada oma kogemuste pagasit. Hindame Sinu pühendumist oma tööle ja soovime, et Su amet motiveeriks Sind. Meil töötad õlg-õla kõrval oma ala tipptegijatega.

Tööpakkumise number
#673383

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2020

„Oleme Eesti õhuväravaks ja visiitkaardiks, mis paneb meile suure vastutuse, aga annab ka võimalused. Meie kätes on suuresti usaldus Eesti täpsuse vastu, usaldus Eesti asjalikkuse vastu, aga ka sõbralikkuse ja soojuse vastu."
Lennart Meri

AS Tallinna Lennujaam on kaasaegne, kliendikeskne, kvaliteetset teenust osutav äriühing, mille põhitegevuseks on õhusõidukite, reisijate ja kauba teenindamine.

AS Tallinn Airport GH on AS-i Tallinna Lennujaam tütarettevõte, mille põhitegevuseks on reisijate ja õhusõidukite maapealne teenindamine. Meie partneriteks on erinevad lennufirmad, reisibürood ja turismi korraldamisega tegelevad firmad.
Meie aitame lihtsalt lennata!

Ettevõttele on omistatud suurettevõtete kategoorias 2019. aasta jätkusuutliku ettevõtluse indeksi tulemuste alusel kuldmärgis.

Eesti ihaldusväärseim tööandja 2020Eesti ihaldusväärseim tööandja 2019 Atraktiivne tööandja 2019 Best Airport 2018

Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks

Vaata rohkem