https://www.cvkeskus.ee/691553

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #691553
Veebipõhine värbamine

Mehhatroonik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine

Töö kirjeldus

Jalgrataste remont,hooldus ja elektrifitseerimine.


Ootused kandidaadile

Soovituslik eelnev töökogemus,huvi  jalgrataste elektrifitseerimiseks.

Tehniline taip-(võimalus ka koha peal õppida )

 


Ettevõte pakub

Võimalus kasutada oma fantaasiat jalgrataste elektrifitseerimisel.

 


Tööpakkumise number
#691553
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Mehhatroonik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!