Värsked tööpakkumised

Mehhatroonik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186203

Tööpakkumise number

186203

Töö kirjeldus

Mehhatroonikasüsteemide tõrgeta toimimise kindlustamine, teostades selleks mehhatroonikasüsteemide koostamise, testimise ja kasutamisega seotud töid.
Tooteprojektide täitmisel ja koordineerimisel haarab mehhatronik nii mehaaniliste, elektooniliste kui ka infotehnoloogiliste süsteemide koostööd ühes tänapäevases tootes.
Inimene on suuteline juhendama kaastöötajaid ja juhtima töögruppi, vastutades nii enda kui töögrupi töö eest antud tööülesannete piires. Kasutab tööoperatsioonide teostamiseks põhilisi töövõtteid ja komponente.

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt omandatud mehhatrooniku II kutsetase soovitavalt III (erialane kõrg- või keskharidus). Minimaalselt 5 a töökogemus. Valdad eesti, inglise või saksa ning vene keelt. Sind huvitavad protsessid ja erinevad uued tehnoloogiad, tahad õppida ja arendeda koos kasvava ettevõttega.

Pakume üht laialdasemat motivatsioonipaketti Pärnumaal. Samuti koolitust nii Eestis kui ka grupi teistes ettevõtetes, stabiilset sissetulekut ning huvitavaid väljakutseid.Mõistagi ka kaasaegset töökeskkonda ning töövahendeid.

Lisainfo

Kui soovid teha midagi uut.
Kui tead, et suudad enamat, kui hetkel sinult oodatakse.
Kui leiad, et areng sõltub ainult sinust endast.
Sa ei lepi vaid teadmisega, et nii on olnud ja nii jääb.
Tahad ja suudad muuta keskkonda enda ümber.
Oled meeskonnamängija ka keerukatemates olukordades, siis ootame Sind arenevasse tootmisettevõttesse grupi liikmeks

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2009
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2009

Fein-Elast Estonia OÜ on tekstiilitootmisettevõte, asutatud 1994.a. Alates 2003.a. kuulub tehas Fein-Elast Grupi koosseisu. Tegevusalaks on polüamiidist ja polüretaanist elastikniitide tootmine sukkade, sokkide ja kudumite valmistamiseks. Ettevõte asub Sindi linnas, grupi sõsarettevõtted asuvad veel Austrias, Šveitsis, Saksamaal, Itaalias.