Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #546398

Mehhatroonik - koostaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mehhatrooniku peamised tööülesanded on erinavate tööstuslike seadmete mehaanika ja automaatika komponentide koostamine, testimine ja paigaldus vastavalt etteantud dokumentatsioonile. Seadme koostamise käigus monteeritakse mehaanilised osad vastavalt koostejoonistele, paigaldatakse automaatika osad ning testitakse seadme olulised sõlmed. Mehhatroonik osaleb seadme käivitamises ning katseseeria tootmises.

Ootused kandidaadile

Ootame kandidaadilt huvi valdkonna vastu, võimet iseseisvalt töötada ning soovi osaleda seadmete koostamisprotsessis. Kasuks tuleb tehnikaalane taust, jooniste/skeemide lugemise oskus, mõne CAD tarkvara tundmine ja käelise tegevuse kogemus.

Võimalust teha suure lisandväärtusega tööd, mille tulemusel tõuseb tootlikkus ja kvaliteet. Võimalust oma silmaga näha ja käega katsuda valminud töö tulemust. Töötada motiveeritud ja professionaalses insenermeeskonnas, kus iga liikme arvamus on oluline. Asume uutes ja hubastes ruumides. Korraldame regulaarselt ühisüritusi kogu kollektiiviga.

Tööpakkumise number
#546398

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. august 2018
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2018

HOOB OÜ on 100% Eesti kapitalil loodud ettevõte, mille põhitegevus on tootmise automatiseerimine ja tootmisseadmete arendamine ning valmistamine mehaanika – ja elektroonikatööstuse valdkonna ettevõtetele. Meie kliendid on rahvusvahelised ettevõtted, kes vajavad unikaalseid ja efektiivseid lahendusi. Meie eesmärk on olla tootmisettevõtetele usaldusväärne partner, kes pakub automaatika ja tootmistehnilisi lahendusi. Aitame arendada vajaliku sisseseade nii uute toodete tootmisse juurutamisel kui ka olemasolevate tootmisprotsesside efektiivsemaks muutmisel.

Vaata rohkem