2023-08-23 14:48:55

Mehhatroonik

Quant Estonia OÜ on rahvusvahelise ettevõtte Quant AB tütarettevõte Eestis. Pakume oma klientidele tehnilise korrashoiu teenust ja tuge seadmete investeeringuprojektide teostamisel. Rohkem infot: www.quantservice.com

Töö kirjeldus

Otsime oma tiimi rõõmsameelset mehhatroonikut. Sinu ülesanneteks on tööstusseadmete ja -süsteemide hooldus- ja remonditööd, mehhatroonika projektides osalemine. Seadme tööprotsesside jälgimine ja võimalike tõrkepõhjuste tuvastamine ning tehniliste lahenduste väljatöötamine ja elluviimine.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus või kogemus tööstusseadmete valdkonnas (automaatika, mehaanika või pneumaatika)
  • Tehniliste jooniste lugemise oskus
  • Eesti ja/või vene keele oskus suhtlustasandil
  • Iseseisvus, hea suhtlusoskus ja pingetaluvus
  • Täpsus, kohusetundlikkus ja vastutusvõime

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • Hoolivat ja toetavat tiimi
  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet, ettevõtte soodustusi
  • Tööalast koolitust ja koostöö kogemust rahvusvahelises ettevõttes
  • Töötasu vastavalt oskustele ja tulemustele, boonuse teenimise võimalust