Tööpakkumise number

615094

Orkla Eesti AS (Kalevi ja Põltsamaa Felix) mehhatroonik

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:

  • tootmisseadmete häälestamine , hooldus ja korrahoid
  • tehniliste probleemide lahendamine
Tööaeg:
  • 8-tunnine vahetustega töö (summeeritud tööaeg) esmaspäevast reedeni
  • vahetused: 6.30 – 15.00, 14.15 – 22.45

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:

  • keskeri- või kõrgharidust mehhatroonika erialal
  • kogemust robotite programmeerimisel
  • varasemat töökogemust sarnasel ametikohal
  • huvi tehnika vastu, kohusetundlikkust, täpsust, meeskondlikkust
  • eesti keele oskust, kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus

Sind ootab: edumeelsed kolleegid ja töö rahvusvahelise ettevõtte Kalevi tehase tehnikameeskonnas, kus igapäevase töö osa on tehniliste uuenduslike lahenduste väljapakkumine, probleemide ennetamine ja kõrvaldamine. Toetame Sinu arengut meeskonnana ja koolitustega. Pakume Orkla aktsiate ostmise võimalust 1 x aastas olulise soodustusega. Töötajate tasuta bussitransport Tallinna kesklinnast tööle ning tagasisõiduks linna. Toetame tervisespordi harrastamist ja pakume erinevaid perekondlikke toetusi jpm.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
25. september 2019
Kuulutus sisestati:
27. august 2019
Soovin kandideerida

Mehhatroonik

ORKLA EESTI AS (KALEVI JA PÕLTSAMAA FELIX)

ORKLA EESTI AS on Eesti juhtiv toiduainetetööstusettevõte, kuhu kuuluvad maiustusi valmistav KALEVI tehas ja valmistoite ning mahlu tootev PÕLTSAMAA tehas. Ühendame endas pikaajalisi traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Kalevi ja Põltsamaa kaubamärgid on juba aastaid Eesti armastatuimate seas. Kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Anname tööd ligi 600-le inimesele.

Avan ettevõtte profiili