Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #457852

Mehhatroonik

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kraanade paigaldus, hooldus- ja remont.

Ootused kandidaadile

Vajalik on eelnev tööstusseadmete hoolduse ja remondialane kogemus, teadmised elektroonikast, elektriskeemide lugemisoskus.

Tööülesannete edukas täitmine eeldab lisaks:

* autojuhilubade olemasolu
* eesti-,inglise keele oskust
* kohusetundlikkust ja ausust
* oskust töötada nii iseseisvalt kui meeskonnaga
* kliendisõbralikkust ja teenindusoskust

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga.

Ettevõte pakub

* töökohta rahvusvahelises ettevõttes
* väljaõpet ja kaasaegset töökeskkonda
* toredat meeskonda
* ametiautot
* motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#457852