Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #832492

Mehhanismijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

> PEAMISED TÖÖÜLESANDED

  • Vedude teostamine majandus- ja rivisõidukitega
  • Opereerimine erinevate mehhanismidega
  • Sõidukite tehnilise korrasoleku tagamine ja remonti suunamine

Ootused kandidaadile

> OOTAME SINULT

  • vähemalt keskharidust
  • B ja T- või D-kategooria juhiluba
  • Eesti keele oskust vähemalt kesktasemel

> KASUKS TULEB
  • C-, CE -kategooria juhiluba (selle puudumisel
valmisolek läbida vajalik väljaõpe)

> TÖÖKS VAJALIK
  • Eesti kodakondsus
  • valmisolek taustakontrolliks vastavalt Kaitseväe
korralduse seaduse §412 - 4110 (kui kandidaat
osutub valituks viimasesse hindamisvooru)

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME

  • tööks vajalike sõidukite juhtimisõiguse
koolitusi
  • tasuta transporti suunal Tallinn-Ämari-
Tallinn; Haapsalu-Ämari-Haapsalu; PaldiskiÄmari-
Paldiski
  • põhipuhkust 35 päeva aastas
  • vaheldusrikast tööd ja stabiilset sissetulekut
  • usaldusväärset ja kindlat töösuhet
  • suurepäraseid sportimisvõimalusi
toetamaks enda füüsilist tervist
  • tasuta esmast arstiabi
  • võimalust töötada ainulaadse tehnoloogiaga

Tööpakkumise number
#832492

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline
Brutopalk : 1000 - 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2023
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2023

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem