Värsked tööpakkumised

Mehhanismi operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 390577

Tööpakkumise number

390577

Töö kirjeldus

Tööd saab mehhanismi operaator, Pakume tööd Buldooserijuhile. Ekskavaatorijuhtidele ja frontaalaadurijuhile. TÖÖÜLESANDED: pinnase planeerimine ja teede aluste ettevalmistamine objektidel. Ettevõte pakub omaltpoolt vajadusel ka väljaõpet!

Nõudmised kandidaadile

Tehniline taip ja ehituslikud algteadmised. Kasuks tuleb erinevate juhilloa kategooriate olemasolu.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekülgset erialast tööd
Enesetäiendamis- ja koolitusvõimalusi
Kaasaegset töökeskkonda
Kindlat sissetulekut
Konkurentsivõimelist palka
Kõike tööks vajalikku

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2015
Kuulutus sisestati:
4. august 2015

Meie tegevusvaldkonnad on kaeve – ja pinnasetööd, teede ja platside ehitus ning transportteenuse osutamine. Nimetatud tegutsemisaja jooksul on osaletud suuremahuliste projektide ehitustel, nagu näiteks Ülemiste liiklussõlme, Järvevana tee ning Filtri ja Tehnika ristmikute ehitustööd.

Ettevõtte äritegevuse olulisemaks aluseks on klientide usaldus ja eesmärgiks on saavutada nii tööde kvaliteedi kui ka teostuse osas 100% klientide rahulolu. Ühe edufaktorina nähakse investeeringuid tänapäevanõuetele vastavasse tehnikasse ja rahuloleva ning lojaalse meeskonna loomisse.

Esse Transport OÜ omab Maanteeameti poolt väljastatud teehoiutööde tegevusluba nr. TEE000035 ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt väljastatud MTR registreeringuid nr. EEH007966