Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #536087

Mehhanismi operaator (grederijuht)

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Platside (parklate) ja teede ehitusel aluse profileerimine vastavalt etteantud kõrgusele ja kalletele.
Greideril on paigladatud kaldeautomaatika.

Ootused kandidaadile

Varasem kogemus greiderijuhina on soovituslik

Kasuks tuleb varasem töökogemus muul tee-ehitustehnikal ning omandatud haridus (võib olla ka lõpetamisel) Järvamaa Kutsehariduskeskuse (Paide
kutsekekskkooli) teedeehitus-masinisti erialal. Sobivad ka muud kutsekoolid, kus masiniste õpetatakse.

Eesti keele hea arusaamine ja minimaalselt rahuldav rääkimine kõnes.

Vajalikud omadused: kohusetundlikkus, kiire õppimisvõime, korrektsus, töödistsipliin, kõrge pingetaluvus ja hoolas ümberkäimine tehnikaga.

Ettevõte pakub

  • ainulaadset ja huvitavat tööd Eestis
  • kohapealset väljaõpet
  • head töötasu ja tulemustasu
  • meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#536087

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
20. mai 2018

Pellenec OÜ on 100% eestimaisel kapitalil rajanev ettevõte, mille põhitegevuseks on teede-ehitus, kaevetehnika ja ehitustehnika rentimine!
Ettevõtte äritegevuse olulisemaks aluseks on klientide usaldus ja eesmärgiks on saavutada nii tööde kvaliteedi kui ka teostuse osas 100% klientide rahulolu. Ühe edufaktorina nähakse investeeringuid tänapäevanõuetele vastavasse tehnikasse ja rahuloleva ning lojaalse meeskonna loomisse.

MISSIOON
Pellenec OÜ missiooniks on: vastavalt kliendi vajadusele pakkuda kindlat ja mugavat teenust parimate hindadega.

VISIOON
Ettevõtte visiooniks on: pakkuda oma klientidele usaldusväärset teenust, mis saavutatakse tänu paindlikkusele ja arenguvõimelisusele ning kogemustele.
Lähimas tulevikus kavatseb ettevõte kinnistada oma kohta pingelises konkurentsikeskkonnas ning saavutada tuntus töö kvaliteedi ja hinna suhtes.

Vaata rohkem