Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152125

Mehhaanikakonstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • automaatikaseadmete konstrueerimine
  • dokumentatsiooni vormistamine
  • projektide järelvalve tagamine konstrueerimise osas

Ootused kandidaadile

  • mehhaanika- või mehhatroonika alast kõrgharidust
  • 3D keskkonnas modelleerimise oskust
  • soovitavalt Solid Worksi tundmist
  • head suhtlemisoskust ja valmidust meeskonnatööks
  • tulemustele orienteeritust ning probleemide lahendamise oskust
  • korrektsust ja vastutustunnet, kohusetundlikkust, täpsust
  • eesti ja inglise keele väga head oskust, kasuks tuleb soome ja vene keele oskus

  • palju huvitavat tööd ja väljakutsied kõrgtehnoloogia valdkonnas
  • koolituse ja väljaõppe võimalusi
  • arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
  • sportimise võimalused

Tööpakkumise number
#152125

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
15. mai 2008

Oleme tootmisautomatiseerimise terviklahendusi pakkuv rahvusvaheline ettevõte. Meie klientideks on rahvusvahelised suurfirmad.

Vaata rohkem