https://www.cvkeskus.ee/67722

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67722

Mehhaanikainsener

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vastavalt kvalifikatsioonile ja eelnevale töökogemusele


Ootused kandidaadile

Tehniline kõrgharidus
CAD programmide kasutamise oskus


Ettevõte pakub

Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi kiirelt arenevas keskmise suurusega metallitöö ettevõttes
Häid sportimisvõimalusi ettevõtte kulul


Lisainfo

Asukoht: Kadrina, Lääne- Virumaa


Tööpakkumise number
#67722
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Mehhaanikainsener
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!