Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59299

Mehhaanikainsener

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Mehhaanika seadmete paigaldamise järelvalve ja koordineerimine.
  • Hangete korraldamine.
  • Nõupidamiste korraldamine.
  • Töökvaliteedi kontrollimine.

Ootused kandidaadile

  • Erialaline kõrgharidus.
  • Vähemalt 3 aastane töökogemus.
  • Eesti-ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas, vene keel kõnes.

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises suurettevõttes
Sõbralikku ja rahvusvahelist kollektiivi.
Töötulemusele vastavat palka.

Tööpakkumise number
#59299