Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71220

Mehhaanik

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Reisibusside hooldus ja remont
  • Aruannete koostamine ja esitamine vahetuse lõpus

Ootused kandidaadile

  • Sa oled töötanud mehhanikuna vähemalt üks aasta
  • Sa oled valmis asuma tööle välismaale vähemalt üheks aastaks
  • Sinu endised tööandjad iseloomustavad Sind kui kohusetundlikku ja ausat töötajat
  • Valdad inglise keelt suhtlustasemel

  • Põhipalka £9,50 tunnis päevases vahetuses ja £10 tunnis õhtuses vahetuses
  • Tööd graafiku alusel 40 tundi nädalas
  • Vajadusel isikliku pensionikindlustuse organiseerimist
  • Jagatud elamist ja omaette tuba £50 eest nädalas (koos maksudega)
  • Majutust töökoha lähedal
  • Vajadusel eesti-inglise keelse tõlgi abi
  • Puhkust 20 päeva aastas

Lisainfo

Kandideerimiseks, palun saatke oma INGLISEKEELNE CV aadressile dina(at)bhc.ee. Küsimuste puhul, võtke ühendust telefonil 66 96 740.

Tööpakkumise number
#71220
Mehhaanik