Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70163

Mehhaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • trükimasinate hooldus ja remont
  • tootmisprotsessi seadmete korrasoleku jälgimine
  • jooksvad pisiremondid tsehhis

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus trükimasinate hooldamisel
  • kohusetundlik ja täpne
  • auto kasutamise võimalus
Kasuks tuleb
  • inglise keele oskus seadmete kasutusjuhendite tõlkimise tasandil

Ettevõte pakub

  • hea töö eest head palka
  • kindlat ja stabiilset töökohta
  • häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#70163
Mehhaanik