Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171206

Mehhaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilisteks tööülesanneteks on klientide sõidukite väikemurede (õlivahetus, kummitööd, jahutusvedeliku vahetamine jne) iseseisev lahendamine kvaliteetsel tasemel!

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
-Oskust lahendada pisiautomuresid (õlivahetus, kummitööd, pirnivahetus jms)
- Varasem töökogemus mehhaanikuna
- Korrektsust ja täpsust
- Tahet suhelda klientidega

Ettevõte pakub

Jazz pakub:
- Sõbralikku kollektiivi
- Stabiilselt kõrget palka, rehvivahetushooajal (kaks korda aastas) korralikke preemiaid!
- Kaasaegset töökeskkonda Baltimaade suurimas autopesula Mobil- boxis koos moodsa tehnika ja töövahenditega

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas aadressil Suur-Sõjamäe 4 (otse Ülemiste Kaubanduskeskuse taga).

Tööaeg: teisipäevast kuni laupäevani kell 09.00-18.00. Pühapäev ja esmaspäev on vaba!

Tööpakkumise number
#171206

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 9800 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2008
Lisainfo palga kohta:
Rehvivahetushooajal (kaks korda aastas) korralikud preemiad!

JAZZ pesulad on loodud nõudlike väikesõidukijuhtide teenindamiseks, kes vajavad mõistliku hinnaga kiirteenust oma sõiduvahendi puhtuse tagamiseks.

Vaata rohkem

Mehhaanik