Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #454561

Mehhaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õmblustööstuse sisseseade remont ja hooldus.

Ootused kandidaadile

1) Eelnev erialane kogemus või mehhatroonika alane väljaõpe.
2) Ausus, sihikindlus ning tahe ennast pidevalt arendada, et sooritused töökeskkonnas väljenduksid aina paremini.
3) Eesti keele oskus. Kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus
4) B - kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

1) Stabiilset tööaega motiveeriva tasuga.
2) Arenguvõimalusi antud valdkonnas, kui ka ettevõtte siseselt.
3) Vajadusel ametiautot.

Tööpakkumise number
#454561

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2017

Dermot on üle 10 aasta tegutsenud ettevõte, mis tegeleb laialdaselt mitmete tööstuslike õmblusmasinate müügi, rendi ning remondi -ja hooldustöödega. Meie peamiseks eesmärgiks on olla oma valdkonnas igapäevaselt parim nii teadmiste, kui ka kliendi vajadustele parima lahenduse leidmisel. Sellest tulenevalt oleme ka väga edukalt aktiivsed nii Euroopa, kui ka Skandinaavia turgudel.

Vaata rohkem

Mehhaanik