Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137880

Mehhaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehnika korrasoleku tagamine.
Tehnika hoolduse ja remondi organiseerimine
Iga kuu alguses eelmisel kuul teostatud hoolduste ja remontide aruande esitamine koos
teostusaegadega
Masinate üleandmise- vastuvõtmise zurnaalide pidev kontrollimine
Masinate kütuse kulu kontrollimine

Ootused kandidaadile

erialane haridus ja töökogemus (soovitavalt ekskavaatoritega)
kohusetundlikku suhtumist ettevõttesse, kaastöötajatesse ja iseendasse
organiseerimisvõimet
komandeeringuvalmidust Eestis, Venemaal ja Lätis
eesti ja vene keele oskust
head suhtlemisoskust ja valmidust meeskonnatööks
eelnevat töökogemust tehnikajuhina
autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

huvitavat ja intensiivset tööd aastaringselt
motiveerivat töötasu
kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#137880

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2008

BRD Holding AS on 2002. aastal loodud ettevõte, mis tegeleb tööstuskinnisvara arenduse ja haldusega. Mõne aastaga on firmast välja kasvanud ettevõtete grupp, kus iga firma on spetsialiseerunud konkreetsele valdkonnale.

Vaata rohkem

Mehhaanik