https://www.cvkeskus.ee/26286

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26286

Mehhaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Firma pakub tööd MEHAANIK-ule , kelle tööülesandeks on ehitus- ja laomasinate hooldus ja remont.


Ootused kandidaadile

1. mees, vanuses 25-40
2. eesti, vene, inglise keele oskus
3. arvuti oskus
4. juhiload
tehniline haridus
5. eelnev töökogemus


Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu


Lisainfo

Palume saata oma sooviavaldus ja CV koos põhjaliku töökogemuste kirjeldusega.


Tööpakkumise number
#26286
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Mehhaanik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!