Värsked tööpakkumised

Mehhaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 104384

Tööpakkumise number

104384

Töö kirjeldus

• teostab tootmisseadmete ja –masinate ning tehniliste abivahendite hooldust ja remonti
• tagab tehnoloogiliste abivahendite (stantsid, vormid, valtsid, klisheed, lõiketerad jne.) korrasoleku
• jälgib igapäevaselt masinate lõikes tehnohoolde registrit, teostab sellest tulenevalt vajalikud tööd ja teeb registrisse sellekohased sissekanded;
• osaleb vajadusel masinate seadistamisel ja käivitamisel;

Nõudmised kandidaadile

Eeldame head tehnilist taiplikkust, kohusetunnet, kasuks tuleb hoolduslukksepa või remondilukksepa eriala

Omaltpoolt pakume sõbralikku kollektiivi, praktilist väljaõpet kohapeal ning konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. mai 2007
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2007
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 15000 EEK kuus

Bong Eesti OÜ on rahvusvaheline ettevõte Kohilas,
mis tegeleb ümbrike tootmise ning pakendamisega