Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #749800

Mehhaanik

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks meie juures on tootmisseadmete tõrgeteta töö tagamine, remondi- ja hooldustööde teostamine, tekkinud tõrgete operatiivne kõrvaldamine.

Ootused kandidaadile

Kui liitud meie meeskonnaga, siis ootame sinult tehnilist taiplikkust, kohusetundlikkust ja korrektsust, algatusvõimet ja julgust iseseisvalt vastu võtta otsuseid. Hea füüsiline vorm teeb sinu elu lihtsamaks!

  • stabiilset vahetustega tööd arenevas ja kasvavas ettevõttes;

  • hea töö eest väärilist tasu;

  • kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda;

  • erialaseid täiendkoolitusi;

  • sõiduauto kompensatsiooni;

  • ühisüritusi, sportimisvõimalusi, massaaži;

  • toetavat ja sõbralikku meeskonda.

Tööpakkumise number
#749800

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 8.6 - 10.6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2021

AS Pinest on 2005 a asutatud, rahvusvahelisse metsatööstusgruppi Lemeks kuuluv puidutöötlemisettevõte, mille põhitegevuseks on sõrmjätkatud ja liimitud komponentide tootmine akna-, ukse-, liistu- ning mööblitööstustele. AS Pinest asub Põlvamaal, Himmaste külas, meil töötab 80 töötajat.

Vaata rohkem

Mehhaanik