Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #145170

Mehhaanik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • masinate ja seadmete seadistamine, remont ja hooldus
  • masinate ja seadmete häireteta töö kindlustamine
  • uute seadmete paigaldus ning olemasolevate seadmete ümberpaigaldus
  • vajadusel operaatorite nõustamine õigete töövõtete osas

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus (automaatika, mehhaanika, elekter)
  • eelnev töökogemus tootmisettevõttes
  • teadmised masinate hooldamisest ja selle tähtsusest
  • teadmised hüdraulikast ja pneumaatikast
  • distsiplineeritus
  • hea pingetaluvus ja koostöövõime
  • kasuks tuleb inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • tihedaid tööpäevi
  • palju huvitavaid ülesandeid
  • täiendkoolitust
  • hea töö eest head palka
  • toredat meeskonda

Lisainfo

Töötajate transport Roelast, Tamsalust, Tapalt, Kundast, Kiviõlist ja Aserist.

Avaldus koos lühikese elu- ja töökäigukirjeldusega saata meiliga või tuua isiklikult hiljemalt 25. aprilliks JELD-WEN Eesti As, Arkna tee 1, Rakvere 44317 .

Tööpakkumise number
#145170

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
20. märts 2008

JELD-WEN Eesti AS on JELD-WEN Door Solutions'i osa, mis omakorda kuulub maailma suurima ukse- ja aknatootja AS JELD-WEN koosseisu. Rakveres asub ka grupi Baltimaade müügikontor, mis turustab JELD-WEN AS tooteid kaubamärkide SWEDOOR ja JELD-WEN all.
Rakveres asuva tehase peamisteks toodeteks on sise- ja välisuksed ning ukselengid. Tehases töötab 3 vahetuses kokku üle 800 töötaja.
AS JELD-WEN Eesti hooldusosakonnas töötab 20 inimest. Hooldusosakonna vastutusalasse kuuluvad tootmishooned, sõidukid, toomisseadmed ja -tehnika. Hooldusosakonna ülesandeks on koostöös tootmisüksustega tõsta tootmisseadmete töökindlust ja pakkuda rikete korral tootmisüksustele vajalikku tehnilist tuge. Samas tegeleb hooldusosakond ka toomisseadmete paigaldamise ja seadistamisega.

Täpsem info ettevõtte kohta meie kodulehel www.jeld-wen.ee.

Vaata rohkem

Mehhaanik