Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #304654

Mehatroonik/Automaatik

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime CarCops Autovalve ettevõttesse mehatroonikut, kes tegeleks GPS seadmete seadistamise ja GPS platvormi seadistamisega vastavalt klientide
vajadustele.

Nõudmised kandidaadile

Soovituslikult äsja kooli lõpetanud/lõpetamas.
Eelnev kogemus pole vajalik väljaõppe toimub kohapeal.
Eesti ja venekeele oskus nii kõnes kui kirjas.
Tehniline taiplikus ja arvuti kasutamise oskus.
Programmeerimise oskus 2-3 aastat.
Sülearvuti olemasolu.
Elukoht Tallinn

Ettevõte pakub

Pakume kokkuleppel põhipalka + tulemustasu ja töötelefoni.
Saada CV koos palgasooviga.

Lisainfo

Töö on väga huvitav, põnev ja arendav. Peale katseaega ka hästi tasustatud.

Tööpakkumise number
#304654

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
15. mai 2013
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2013

CarCops Autovalve on teenus, mis võimaldab GPS/GSM jälgimisseadme abil leida varastatud sõiduki kõikjalt Euroopast või jälgida tervet autoparki.

Vaata rohkem