Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127529

Mehaanikaoperaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte arenguga ja tootmise laienemisega vajame tootmisosakonda mehaanikaoperaatoreid, kelle tööülesandeks on põhitoodangu valmistamine vastavalt tootmisplaanile ning kvaliteedinõuetele.

Ootused kandidaadile

  • eesti keele valdamine heal tasemel (NB! töökeel on eesti keel)
  • valmidus meeskonnatööks
  • rutiinitaluvus
  • kohusetundlikkus
  • positiivsus
  • paindlikkus

Kasuks tuleb eelnev lukksepatöö ning metallide stantsimise/pressimise kogemus.

Head töökeskkonda ja korralikke töövahendeid, tööd meeldivas kollektiivis ja mitmeid lisasoodustusi (sportimisvõimaluste toetamine, lõunasöögi osaline kompenseerimine, tervisekontroll jms).

Tööpakkumise number
#127529