Mehaanikainsener
Tööpakkumise number #832126

Windak OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida
Windak on üks juhtivatest kaablitööstustele mõeldud automaatsete pakendamisseadmete (kerimisseadmed, materjalikäitlemisseadmed) tootjatest ja arendajatest maailmas. Eestis on Windak tegutsenud juba üle 20 aasta, pakkudes erinevaid lahendusi klientidele üle terve maailma.

Töö kirjeldus

  • Automaatikaseadmete konstrueerimine, modelleerimine.

  • Tükitabelite ja detailijooniste koostamine.

  • Tehnilised konsultatsioonid müügimeeskonnale, klientidele.

  • Seadmete spetsifikatsioonide vormistamine.

  • Tootmisosakonnale juhiste andmine.

Ootused kandidaadile

  • On olemas mehaanikaalane kõrgharidus (võib olla omandamisel).

  • Olemas töökogemus/kokkupuude CAD programmidega, kasuks tuleb SolidWorks-i tundmine.

  • Hea tehniline taip ja algatusvõime.

  • Valmisolek välislähetuseks.

  • Vaba suhtlemisoskus eesti ja inglise keeles.

  • Hea pingetaluvus.

Windakis töötades on Sul võimalus saada palju uusi erialaseid teadmisi ning ka kogemusi rahvusvahelisel tasandil. Lisaks pakub ettevõtte preemiaprogrammi, spordikompensatsiooni ning toimuvad kaasahaaravad ühisüritused.

Tööpakkumise number
#832126

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2023
Mehaanikainsener Mehaanikainsener

Windak OÜ

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
TEHNOLOOG-KONSTRUKTOR MDC Max Daetwyler Eesti AS
5 päeva jäänud
TEHNOLOOG-KONSTRUKTOR MDC Max Daetwyler Eesti AS • Tallinn
Tallinn
VIP 9
TOOTMISINSENER Inission Tallinn OÜ
9
TOOTMISINSENER Inission Tallinn OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
4 näd. tagasi
CAD INSENER Mistra-Autex AS
1
2 päeva jäänud
CAD INSENER Mistra-Autex AS • Harjumaa
Harjumaa
VIP 9
2 näd. tagasi
HOOLDUSINSENER UTU Powel OÜ
9