Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #825204

Tootmisliinide arendusinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

LIITU MEIEGA, ET ARENDADA AUTOMATISEERITUD TOOTMISLIINE OMA VALDKONNA TIPPTEGIJATELE!

  • Automatiseeritud tootmisliinide arendus ja projekteerimine;
  • Koostöös automaatikainseneridega kogu loodava seadme kontseptsiooni ja tehniliste lahenduste välja töötamine;
  • CAD tarkvara abil tootmisliinide konstruktsioonide ja töösõlmede projekteerimine;
  • Tootmiseks vajalikele tarvikutele hinnapakkumiste võtmine, komponentide tellimine;
  • Tootmisjooniste ja muu tootmisdokumentatsiooni koostamine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus tootmisliinide projekteerimise/arendamise valdkonnas tuleb kasuks;

  • 3D CAD tarkvarade väga hea kasutamise oskus (eelistatult Autodesk Inventor või SolidWorks);

  • Väga suur huvi tehnika ja inseneeria vastu;

  • Iseseisvus ja kohusetunne;

  • Eesti- ja inglise keele oskus väga heal tasemel nii kõnes, kui kirjas

  • Suuremahulisi ja väga põnevaid tootmise automatiseerimisega seotud projekte oma valdkonna tipptegijatele;

  • Võimalus osaleda ettevõte projekteerimise osakonna arendamises;

  • Häid arenguvõimalusi kiirelt kasvavas ettevõttes (koolitused jpm);

  • Häid töötingimusi, nooruslikku kollektiivi ja tasemel töövahendeid;

  • Ägedaid tiimiüritusi, sporditoetusi jms;

  • Spetsialistile vastav töötasu

Tööpakkumise number
#825204