https://www.cvkeskus.ee/546397

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Mehaanikainsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546397

Tööpakkumise number

546397

Töö kirjeldus

Mehaanikainseneri peamised tööülesanded on tootmisseadmete projekteerimine ja arendusprotsessis osalemine. Arendusprojekti käigus tuleb välja töötada automatiseeritud seadme kontseptsioon, CAD tarkvara abil projekteerida seadme konstruktsiooni osa, valida erinevad mehhatroonika komponendid (mootorid, andurid, pneumosilindrid jne). Projektipõhiselt suhtleb tarnijate ja klientidega, jälgib, et projekt püsiks graafikus ning osaleb prototüübi valmistamises.


Nõudmised kandidaadile

Ootame kandidaadilt huvi valdkonna vastu, võimet iseseisvalt töötada ning soovi osaleda arendusprotsessis alates kontseptsiooni loomisest kuni valmistamiseni. Eeldame mõne enamlevinud CAD tarkvara tundmist ning varasemat projekteerimise kogemust. Kasuks tuleb Solidworksi või teiste projekteerimistarkvarade kogemus.


Ettevõte pakub

Võimalust teha suure lisandväärtusega tööd, mille tulemusel tõuseb tootlikkus ja kvaliteet. Võimalust oma silmaga näha ja käega katsuda valminud töö tulemust. Töötada motiveeritud ja professionaalses insenermeeskonnas, kus iga liikme arvamus on oluline. Asume uutes ja hubastes ruumides. Korraldame regulaarselt ühisüritusi kogu kollektiiviga.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. august 2018
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

HOOB OÜ on 100% Eesti kapitalil loodud ettevõte, mille põhitegevus on tootmise automatiseerimine ja tootmisseadmete arendamine ning valmistamine mehaanika – ja elektroonikatööstuse valdkonna ettevõtetele. Meie kliendid on rahvusvahelised ettevõtted, kes vajavad unikaalseid ja efektiivseid lahendusi. Meie eesmärk on olla tootmisettevõtetele usaldusväärne partner, kes pakub automaatika ja tootmistehnilisi lahendusi. Aitame arendada vajaliku sisseseade nii uute toodete tootmisse juurutamisel kui ka olemasolevate tootmisprotsesside efektiivsemaks muutmisel.