https://www.cvkeskus.ee/43071

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Mehaanikainsener, konstruktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 43071

Tööpakkumise number

43071

Töö kirjeldus

Oleme laiendamas äritegevust lähtuvalt oma Rootsi klientide nõudlusest mehaanika-insenertehnoloogia sektoris ja otsime oma meeskonda erineva suunitlusega mehaanikainsenere.


Nõudmised kandidaadile

Kogemustega mehaanikainsener
Olete diplomeeritud mehaanikainsener ja omate vähemalt 5-6 aastast töökogemust mehaanikaprojekteerimise ja disaini alal. Tunnete hästi ja oskate töötada erinevate CAD-projekteerimise programmidega, näiteks Autodesk Inventor, Mechanical Desktop, Solid Edge, Pro/Engineer, CatiaV4, V5.
Teie tööülesanneteks saab osalemine erinevates mehaanikakonstrueerimise projektides ning te kuulute meeskonda, milles osalevad nii Eestis kui Rootsis töötavad insenerid. Igapäevasteks klientideks on auto-, terase -ja töötlevtööstused.

Nooreminsener
Olete vastselt diplomeeritud mehaanikainsener ja/või omate lühiajalist töökogemust mehaanikakonstrueerimise valdkonnas või tööstusharus. Oskate töötada ja orienteerute erinevates 3D CAD keskkondades ning olete valmis täiendama end mehaanika joonestuse ja projekteerimise alal. Teie tööülesandeks saab 2D jooniste 3D-mudeliteks modelleerimine ja ka uute 2D jooniste koostamine.


Ettevõte pakub

- tööd rahvusvahelises meeskonnas
- erialast koolitust
- motiveerivat ja konkurentsivõimelist töötasu


Lisainfo

Nõutav koostöövalmidus ja suhtlemisoskus kolleegide ja klientidega. Hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas. Teie praegune elukoht ei oma meie valikuotsusele tähendust.
Oleme valmis arendama erineval tasemel koostööd nii eraisikust töövõtjate kui juriidilisest isikust erafirmadega.

Edasise informatsiooni saamiseks pöörduge: juhataja Marika Vasemägi, tel 76 69380 või saatke oma kandideerimistaotlus e-mailile info@rejlers.ee.

Loodame Teist peagi kuulda!


Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
30. märts 2005

FIRMA NIMI PEIDETUD

Rejlers OÜ peamiseks tegevusalaks on pakkuda kvaliteetset digitaaldokumentide haldusteenust tehnoloogiasektorile. Eeskätt hõlmab see dokumentide konverteerimist CAD-vormingus või muus digitaalvormingus failidesse.
Rejlers OÜ asub Otepääl, kus töötab hetkel kuus konsultanti. Täpsem info kodulehelt www.rejlers.ee . Oleme Rootsis asuva Rejlers Group kontserni tütarettevõte. Täpsem info meie kodulehelt www.rejlers.com.