Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #545143

MEHAANIKAINSENER

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mehaanika seadmete ja süsteemide häireteta töö tagamine ning nende hooldus ja kontroll. Mehaanikainseneri peamine väljakutse on masinate ja seadmete arendusprojektide läbiviimine.

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus ja töökogemus;
  • projektijuhtimise kogemus;
  • arvutioskus tavakasutaja tasemel;
  • kasuks tuleb AutoCAD tundmine;
  • kohusetundlikkus, täpsus ja valmidus meeskonnatööks;
  • eesti, vene keele valdamine ning inglise keel suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
  • motiveerivat töötasu;
  • häid töötingimusi;
  • täiendkoolitusi;
  • sõbralikku kollektiivi;
  • firmasisest arenemisvõimalust.

Lisainfo

Kui sa Tunned, et meie pakutav töö on Sinu jaoks, siis palun saada oma CV koos palgasooviga läbi tööportaali või personal(ätt)neomaterials.com
Tööleasumise aeg september 2018.a

Tööpakkumise number
#545143

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2018
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2018

NPM Silmet OÜ asub Sillamäel, Ida-Virumaal. Ettevõte on suurim haruldaste metallide ja haruldaste muldmetallide tootja Euroopas ja kuulub Neo Performace Materials Gruppi, mille peakontor asub Kanadas. Tööstus on maailmaulatuslik – 99% materjalidest ja toorainest tuleb väljastpoolt Eestit (Brasiiliast, USA-st, Venemaalt jne.) ning 99% toodangust eksporditakse (EL, USA, Jaapan jne.) Ettevõtte toodangut kasutatakse autotööstuses, keraamikas, klaasitööstuses, lennunduses, elektroonikas, kosmosetehnoloogiates, taastuvenergia tootmisseadmetes jne. Käesoleval ajal töötab ettevõttes 450 inimest.

Vaata rohkem