2023-08-23 14:48:55

Mehaanikainsener

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda mehaanikainseneri, kelle peamiseks tööülesandeks on efektiivse ja häireteta terminali seadmete ja infrastruktuuri töö tagamine, sealhulgas:

• vajaliku tehnilise dokumentasiooni vormistamine, automatiseerimine ning korrashoid;
• hooldus- ja remonditöödel osalemine (mahutipark, tehnoloogiline torustik, kaide seadmed, vee- ja kanalisatsioonisüsteem, tulekahjusüsteem ja muud terminaali rajatised);
• osalemine terminali tehnilisarenduse projektide ettevalmistamises;
• tuleohutuse, tööohutuse ja keskkonnakaitse nõuete täitmise kontroll.

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui lisaks tehnikaala kõrg/kesk haridusele omad kogemust tehnilises valdkonnas, tunned seadusi ning standarte, oled meisterlik MS Office kasutaja ning Sul on väga hea inglise, eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas.

Omalt poolt pakume vastutusrikast tööd, häid eneseteostamise ja enesetäiendamisvõimalusi, aktiivset rahvusvahelist suhtlemist, korraliku motivatsioonipaketi, kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku meeskonda.