Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431399

Mehaanikainsener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Pool- ja täisautomaatika seadmete mehhaanika lahenduste tähtajaks konstrueerimine vastavalt lähteülesandele ning kvaliteetse dokumentatsiooni genereerimine, nõuetekohane vormistamine ja korrashoid.
  • Seadmete kasutus- ja hooldusjuhendite väljatöötamine.
  • Müügi tugi (hinnapakkumisteks vajaliku tehnilise informatsiooni kogumine ja süstematiseerimine), lahenduste presentatsioonide koostamine.
  • Kolmandatelt osapooltelt (allhange) tellitavate disaini lahenduste üle vaatamine ja kinnitamine.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline mehhaanika-alane keskeri- või kõrgharidus.
Kõrgharidus võib olla omandamisel.
  • Soovitatavalt töökogemus tööstusautomaatika seadmete konstrueerimise valdkonnas.
  • CAD töökeskkonna tundmine, SolidWorks töökeskkonna tundmine, MS Office programmide Outlook, Word, Excel kasutamine kesktasemel.
  • Hea eesti keele oskus, vähemalt erialase inglise keele oskus.
Kasuks tuleb ka mõningane soome keele oskus.
  • Iseseisev, analüüsi-, algatus- ja otsustusvõimeline.
  • Täpne, püsiv, kohusetundlik, kõrge pingetaluvus, koostööoskus ja soov, positiivne meelelaad ja paindlikkus.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimeline palk.
  • Tähtajatu tööleping.
  • Isikliku auto kasutamisel tööalaselt on ettenähtud autokompensatsioon vastavalt Eesti vabariigi seadustele, kuid mitte üle 300eur kuus.
  • Erialased koolitused vastavalt ettevõtte koolitusplaanile.

Tööpakkumise number
#431399

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2016
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2016

Mereo Group OÜ disainib ja toodab keerukaid automatiseerimisseadmeid ning -lahendusi elektroonika ja teiste kõrgtehnoloogia tööstuste jaoks üle maailma.

Vaata rohkem