Värsked tööpakkumised

Mehaanikainsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212088

Tööpakkumise number

212088

Töö kirjeldus

Töö eesmärk on seeriatootmise juhtimine koostetsehhis, hüdraulika koostamine, uute toodete juurutamine ning rakendusuuringute teostamine.

Nõudmised kandidaadile

• Mehaanikaalane haridus ;
• Hea inglise-, vene ja eesti keele oskus;
• Erialane töökogemus vähemalt 3 aastat tootmises;
• Teadmised - tugevusõpetusest, masinaelementidest, masinamehaanikast;
• Töös kõrvalekallete avastamine, põhjuste leidmine, vigade likvideerimine;
• Juhtimise ja korraldamise oskused;
• Tehniliste jooniste lugemise ja vajadusel koostamise oskus;
• Hea arvuti kasutamise oskus ning ERP kasutamise kogemus;
• Kasuks tuleb oskused,teadmised,kogemused hüdraulikast.

Fors MW pakub omalt poolt võimalust liituda nr 1. masinaehitaja ja -müüjaga oma valdkonnas Euroopas. Täna globaalset haaret omav ettevõte pakub eneseteostuse võimalust töötades kõrgekvaliteedilisi masinaid tootvas ettevõttes. Kindlasti pakume põnevat väljakutset, samuti võimetele ning tulemustele vastavat töötasu ja koolitusi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
12. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
12. november 2010

AS Fors MW on 1992. a. asutatud masinaehitusettevõte, mille peakorter asub Sauel. 130 töötajaga Fors MW grupp tegutseb ligi 25 riigis. Ettevõte müügikäive oli 2009. a 159 miljonit krooni. Täna on Fors MW oma valdkonna turuliider Euroopas nii FARMA metsaveokärude, NIAB traktorprotsessorite kui ka BIGAB konkstõstehaagiste osas. Fors MW toodete ning teenuste võtmeomadused on innovatsioon ja kvaliteet. Lähem informatsioon Fors MW toodete ning ettevõtte kohta Internetist: www.forsmw.com