Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137855

Mehaanika tootespetsialist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mehaanika tootespetsialist annab nõu ja suunab seadmete ja süsteemide toimimist, masinate hooldamist ja remonti, konsulteerib materjalide ja toodete või protsesside tehnoloogilisi protsesse.

Ootused kandidaadile

- analüütiline mõtlemine;
- tehniliste jooniste lugemise ning tööoperatsioonide järjestamise oskus;
- soovitavalt mehaanikaalane kõrgharidus;
- inglise keele oskus;
- soovitavalt soome keele oskus.

- kaasaegset töökeskkonda ja huvitavat, pingelist ning väljakutseid pakkuvat tööd noores meeskonnas ja rahvusvahelises kontsernis;
- enesearendamise võimalust ning ametialast täiendkoolitust;
- osaliselt tasustatud sportimise ja lõõgastumise võimalust.

Tööpakkumise number
#137855

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2008

Scanfil OÜ on rahvusvahelise kontserni Scanfil OYj tütarfirma. Kontserni peamisteks tegevusvaldkondadeks on telekommunikatsiooni, tööstuselektroonika ja lehtmetalli toodete valmistamine.

Vaata rohkem