Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695263

Mehaanik

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Teostada masinatele ja seadmetele remondi-, hooldus- ja arendustöid.

  • Hoolduspäevikute täitmine.

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus mehaanikuna või sarnasel ametikohal.

  • Tehniline taiplikkus.

  • Oskus töötada meeskonnas.

  • Eesti keele oskus suhtlustasandil.

  • Kasuks tuleb keevitusoskus.

Ettevõte pakub

  • Tehtud töö eest väärilist tasu.

  • Stabiilset pikaajalist töökohta ja kindlat palgapäeva.

  • Tööalast väljaõpet ja koolitust kohapeal.

  • Lõunasöögi võimalus kohapeal.

Tööpakkumise number
#695263
Mehaanik