Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605606

Mehaanik

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle Mehaaniku, kelle tööülesandeks on tagada masinate ja seadmete efektiivne toimimine hooldus-, remondi- ja arendustöid tehes.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui omad erialast haridust ja/või töökogemust, oskad kasutada arvutit, soovid õppida ja areneda, oled kohuse- ja vastutustundlik ning Sul on vajadusel võimalik töötada vahetustega.

Uuele töötajale pakume sisseelamist kogenud kolleegide juhendamisel, võimalust õppida ja areneda, mitmekesist tööd, korralikke töötingimusi ning erinevaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#605606

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2019

CVKeskus.ee klient

Spooni ja vineeri tootmine Otepää vineeritehases

Vaata rohkem

Mehaanik