Värsked tööpakkumised

Mehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 44842

Tööpakkumise number

44842

Töö kirjeldus

OSKUSTEGA TEHNIKUD/ MEHAANIKUD & MONTÖÖRID VEOAUTO TREILERITELE

Suur sõidukite juhtimise firma Suurbritannias otsib tehnikut/mehaanikut, kelle hoolduse alla kuulub üle 700 treileri üle kogu Suurbritannia. Esialgu otsib firma töötajat Berkshire'sse 24/7 avatut töökotta.

Nõudmised kandidaadile

  • Töökogemus veoautode/treilerite mehaanikuna/montöörina
  • Oskus teostada kontrolli ja vigade diagnostikat ja ette võtta vastavaid parandustöid
  • Eeliseks on kogemus keevitamises, keretöödes ja elektritöödes
  • Vanus alates 21
  • Väga hea tervis, suuteline tõstma ja kandma tarvikuid
  • Eeliseks on C + E kategooria juhiluba
  • Mitte kriminaalselt karistatud
  • Keskmine Inglise keele oskus (rääkimine, arusaamine ja kirjutamine)
  • Kehtiv EL liikmesriigi kodaniku pass/ ID-kaart
  • Täielik eelnevate tööde kirjeldus

Meil on vaja:-
  • Teie ingliskeelset CVd täieliku teenistuskäiguga
  • Väljavõte Teie karistusregistrist
  • Arstitõend perearstilt, mis kinnitab, et olete terve töötamaks Suurbritannias
  • Passi või ID-kaarti (teeme kohapeal koopiad)
  • Passipilti

Täistööaeg kuni 48 h nädalas. 4 päeva tööl ja 4 vaba. Väga hea palk:

Päeval - £9.63 tunnis = £24,000.00 ++ aastas- ei sisalda ületunde
Öösel - £11.00 tunnis = £27,000.00 ++ aastas- ei sisalda ületunde

Ületunnitööks on mitmeid võimalusi.

28 päeva makstud puhkus.

Majutus majades tööandja poolt korraldatud (üür võetakse palgast maha)

Suurbritanniasse jõudes tullakse Teile vastu.

Sissejuhatav väljaõpe

Täielik abi ja toetus - kohaliku pangaarve avamisel, riigi kindlustusnumbri saamisel, Suurbritannia valitsuses registreerimisel Workers Registration Scheme all ning kõiges muus, mis Suurbritanniass ametliku töö ja elamisega seotud.

Lisainfo

Abel Staff on juhtiv firma, mis leiab alates 2004 Suurbritannia firmadesse töötajaid ELi uutest liikmesriikidest.

Me hoolime oma kandidaatidest ja tööandajatest ning teeme kõik, mis meie võimuses, et Teid Suurbritannias elamise ja tööga abistada.

Rohkem informatsiooni Abel Staffi ning töötamise kohta Suurbritannias leiate meie koduleheküljelt http://www.abelstaff.com

PALUN PANGE TÄHELE, ET TÖÖ LEIDMISE EEST SUURBRITANNIAS EI VÕTA ABEL STAFF TEILT RAHA!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. september 2005
Kuulutus sisestati:
4. mai 2005
Brutopalk:
Alates 46000 EEK nädalas

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.