Tööpakkumise number

577025

Töö kirjeldus

Vajame enda meeskonda mehaanikut või abimehaanikut, kelle kirg on tegutseda paatide ja meretehnika sektoris. Peamisteks tööülesanneteks saavad olema:
Paatide ja paadimootorite hooldus
Uute paatide komplekteerimine
Lisaseadmete paigaldus
Paaditreilerite montaaž

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma sõbralikku meeskonda inimest kes on ise huvitatud meretehnikast ning kes soovib selles valdkonnas areneda
Sul peab olema hea tehniline taip
Sa pead oskama töötada iseseisvalt
Oled aktiivne, initsiatiivikas ja tulemustele orienteeritud
Valdad suhtlustasandil eesti või vene keelt (kasuks tuleb inglise või soome keele oskus)
B-kat juhiload

Ettevõte pakub

Suurepärased töötingimusi
Paadimaailmas on töö väga huvitav ja mitmekesine
Sul on võimalus end tõestada kiirelt arenevas ettevõttes
Pakume sulle koolitusi oma ala professionaalidelt
Töötasu vastavalt oskustele ja teadmistele

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või ametnik või lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2019
Brutopalk:
Alates 1000 EUR kuus
Soovin kandideerida

Mehaanik tehnik

KALASTUSPOOD OÜ

Kalastus- ja paadipood on asutatud 2013 aastal ning tegeleb peamiselt paatide ja meretehnika müügi ning hooldusega. 2018 aastal laienes ettevõtte Viimsisse ning hetkel on meil kaks meretehnika hooldusega tegelevat töökoda. Kõik meie meeskonna liikmed on oma ala tõelised entusiastid ning tööl veedetud aeg lendab nagu veepeal. Esindame Eestis Volzhanka, Romana, Victory, Dulkan, Amber paate/kaatreid ning oleme Selva, Suzuki, Tohatsu ning Yamaha paadimootorite esindaja. Korralikud töötingimused ja tööliste heaolu on meile oluline. Meil on ettevõttes saun!

Vaatan ettevõtte profiili