Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221239

Mehaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mootorsõidukite, nende haagiste ning agregaatide tehnoseisundi kontrollimine, remondivajaduse määramine ning remonttööde teostamine.
Autoremondilukksepa töö eeldab tehniliste jooniste ja skeemide lugemise oskust ning kataloogide jt. juhendmaterjalide kasutamist ning nendest kinnipidamist.

Ootused kandidaadile

erialane haridus ja/või pikaajaline töökogemus antud valdkonnas
loogiline mõtlemine ja analüüsivõime
hea suhtlemisoskus ja meeskonnatöövalmidus
hea eesti- ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

erialast väljaõpet
suurepärast keskkonda professionaalses arenguks
meeldivat ja toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#221239

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. märts 2011
Kuulutus sisestati:
4. märts 2011

CVKeskus.ee klient

Mootorsõidukite hooldus ja remont
Mootorsõidukite varuosade ja lisaseadmete müük

Vaata rohkem

Mehaanik