Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66974

Mehaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Scania veokite ja busside hooldus-ja remonttööde teostamine meistri juhendamisel ja vastavalt Scania standardile.

Ootused kandidaadile

- soovitavalt erialane haridus
- autoremondialane töökogemus
- eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
- inglise keele oskus tehnilise kirjanduse lugemiseks
- arvuti kasutamise oskus baastasemel

Sobiv kandidaat on aktiivne, rõõmsameelne, avatud ja hea suhtleja, kellele meeldib meeskonnatöö ning kes on valmis pidevaks enesetäiendamiseks.

Ettevõte pakub

- pidevalt ajaga kaasaskäivat ning arenevat töökeskkonda
- oma töö tegemiseks vajalikku väljaõpet
- vastutusrikast tööd kiiresti arenevas ja dünaamilises meeskonnas
- motiveerivat ja tulemustest sõltuvat töötasu
- meeldivat ja asjalikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#66974
Mehaanik