2023-08-23 14:48:55

Mehaanik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kui omad head tehnilist taipu ja oled täpne ning korrektne,

siis me otsime just Sind!

Sinu ülesandeks oleks eelkõige puurimisosakonna, kui ka muude osakondade kasutuses oleva tehnika käigushoidmine, järjepidev hooldamine ja remontimine ning vajalike varuosade tellimine.

Ootused kandidaadile

Töö sobib sulle kui:

  • Sul on vastav erialane haridus;
  • Sa omad eelnevat töökogemust hüdrosüsteemide ja mehhanismide remondi alal;
  • Sa tunned huvi hüdraulika juhtimisseadmete ja üldise masinaehituse vastu;
  • Sa oskad lugeda ja koostada hüdroskeeme tingmärkide abil;
  • Sul on autojuhi load (min B-kat, kasuks tuleb ka C ja E-kat);
  • Sa valdad hea tasemel eesti ja inglise keelt, soovitavalt ka vene keelt;
  • Sa oled korrektne, täpne ja pead kinni kokkulepetest ning väärtustad kvaliteetselt tehtud tööd.

  • võimalust hoida töökorras kaasaegset puurtehnikat, koos sinna juurde kuuluvate seadmetega;
  • võimalust eneseteostuseks läbi huvitavate ja unikaalsete projektide;
  • Kaasaegset töökeskkonda;
  • Väljakutset töötada kiirelt arenevas organisatsioonis;
  • Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi ja konkurentsivõimelist töötasu.

Tahad teada rohkem?

Meie kontaktisik on Meelis Peetris, tel 56 566 777, e-kiri meelis(at)steiger.ee. Aadress Männiku tee 104, 11216 Tallinn. Internetis võid meid leida http://www.steiger.ee  või https://www.linkedin.com/company/engineering-bureau-steiger-llc

Kui sul tekkis huvi, siis palun saada:

  • elulookirjeldus koos varasemate töökohtade ja tööülesannete kirjeldusega;
  • palgasoov;
  • olemasolul soovituskiri.

Pakume tööd täiskohaga ja tööle saab asuda kohe!