Mehaanik
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641141

Mehaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • BRP sõidukite hooldus- ja remonditööd, vigade tuvastamine
  • Lisavarustuse paigaldus sõidukitele
  • Tööga seotud dokumentatsiooni täitmine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus sõidukite hoolduse ja remonditöö alal
  • Eesti ja inglise keele oskus
  • Kohusetundlikkus ja täpsus
  • Korrektsus
  • Arvutioskus
  • Suur töötahe ja õppimisvõimekus
  • Huvi tehnika vastu

Kasuks tuleb
  • B ja BE-kategooria juhilubade olemasolu
  • Veesõiduki (nt jeti) juhiluba
  • Vene ja soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Vahelduv töö
  • Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi
  • Ametialaseid koolitusi

Lisainfo

  • Tööaja algus 8:00 – 10:00
  • Tööaja lõpp 16:30 – 18:30

Asukoht
  • Piirimäe 7 Tänassilma küla Saku vald Harjumaa

Lisainfo telefonil 502 8777 või 5301 7777

Tööpakkumise number
#641141

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2020
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2020

Motorent OÜ (kaubandusliku nimega BRP KESKUS) tegeleb BRP (Bombardier Recreational Products) toodete edasimüügi ning järelteenindusega Eestis.
BRP toodete hulka kuuluvad CAN-AM ATVd, CAN-AM UTVd, CAN-AM bagid, SEA-DOO jetid, SKI-DOO ja LYNX mootorkelgud ja CAN-AM traik (kolmerattaline).

Vaata rohkem

Mehaanik