Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #512416

Mehaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tootmisseadmete hooldus-, remondi-, ja arendustööd
- tootmisseadmete häireteta töö tagamine

Ootused kandidaadile

- tehnikaalane haridus
- varasem töökogemus seadmete hoolduse ja remondi alal
- korrektsus tööprotsessides
- ausus, täpsus, kiirus

Kasuks tuleb varasem töökogemus plastitöötlemise seadmetega.

Ettevõte pakub

- tasuta transporti Tallinna kesklinnast
- sisseelamist kogenud kolleegide juhendamisel
- arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
- püsivat ja stabiilset tööd
- ühisüritusi ning jõulude ajal peame meeles töötajate lapsi

Lisainfo telefonil 6031 595 - personalijuht Marge Litvinov.

Tööpakkumise number
#512416

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2018
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2018

Greiner Packaging AS kuulub sajandipikkuste traditsioonidega Austria perekontsernile, mille peamine tegevusvaldkond on mitmesuguste plasttoodete ja -vahtude tootmine. Eesti ettevõte kuulub kontserni plastikpakendite toomisega tegelevasse harusse, mis on üks Euroopa juhtivaid pakenditootjaid. Greiner Packaging harus on üle 34 tootmisüksuse erinevates Euroopa riikides.

Greiner Packaging AS on kontserni tütarettevõte Eestis, mis toodab plastpakendeid põhiliselt toiduainete- ja keemiatööstuse tarbeks ning turustab neid Balti riikides ja Skandinaavias. Ettevõtte tootmisüksuse ja kontor asuvad Tabasalus, kus töötab ligi 150 inimest.

Vaata rohkem

Mehaanik