Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #537211

MEHAANIK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 25. mai 2018
Kuulutus aegub:15. juuni 2018

Töö kirjeldus

Töö müügikonsultandina tähendab aktiivset müügitööd Toyota klientide leidmiseks ja võitmiseks, pakkumiste ja proovisõitude tegemist, klientide nõustamist autoostul, suhtlemist liisingfirmadega, müügidokumentide vormistamist ja selgitusi auto loovutamisel, aga ka klientide müügijärgset teenindamist ja kõrge teeninduskultuuri tagamist – vastamist kõigile Toyotaga seotud küsimustele asjatundlikult ja sooja naeratusega.

Ootused kandidaadile

  • Müügi- või teenindustöö kogemus;
  • Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus nii eesti kui vene keeles;
  • Huvi autode ja tehnikamaailma vastu;
  • Algatusvõime, töötahe ja pingetaluvus;
  • Korrektsus, täpsus ja lojaalsus;
  • Valmidus pidevaks enesearendamiseks;
  • Autojuhiloa olemasolu.

  • Vaheldusrikast müügitööd pidevalt arenevas põnevas valdkonnas;
  • Väljakutseid pakkuvat ja suhtevõrgustikku laiendavat tööd edukas ettevõttes;
  • Koolitusi ja toetavat meeskonda;
  • Tööpanusest ja isiklikust müügitulemusest sõltuvat tasu.

Tööpakkumise number
#537211

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
25. mai 2018

Elke on üle veerandsaja aasta olnud Toyota esindaja Eestis ning ainsana keskendunud vaid selle automargi müügile ja hooldusele. Oleme läbi ja lõhki Toyota asjatundjad. Ajame taga täiuslikkust nii mehaanikas kui teeninduses, loome hea keskkonna nii klientidele kui kolleegidele.

Elke Mustamäe on 27 aasta jooksul toonud teedele ligi 30 000 sõidukit. Tegemist on Elke kõige staažikama autokeskusega ja läbi ajaloo ühe edukama automüügiettevõttega Eestis. Meie olemuse tõestuseks on Toyota kliendirahulolu kvaliteedimärk Ichiban.

Meile meeldivad autod, me armastame oma tööd. Me elame seda välja, pühendudes täielikult ühele automargile. Meie meeskonna liikmena saad sellest kõigest osa ka Sina.

Elke Auto kohta saab lugeda www.elkeauto.ee

Vaata rohkem

MEHAANIK