Värsked tööpakkumised

Mehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 84431

Tööpakkumise number

84431

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda lahtiste kätega ja tehikat tundvat mehaanikut!
Põhiülesandeks on ehitus- ja laomasinate hoolduse ja remondi teostamine.
Kui oled tehnikahuviline ja vajad just praegu uut väljakutset uue töökoha näol, tule tutvuma!

Nõudmised kandidaadile

Kui oled saanud vastava väljaõppe või omad eelnevat töökogemust lao- ja ehitusmasinate vallas, ning sulle meeldivad suured masinad...
Vajalik autojuhilubade olemasolu, eesti ja vene keele oskus suhtlustasemel, inglise keele oskus tuleb kasuks!

Pakume sulle palju tööd, tulemustele vastavat palka ning vajadusel väljaõpet nii meil kui välismaal.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
6. november 2006

EHITUS-,TEEDE- JA LAOTEHNIKA HOOLDUS JA REMONT