Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55009

Mehaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • remonttööde korraldamine;
  • vajalike varuosade tellimine ja ostmine;
  • sedmete hoolduse korraldamine ja kontroll

Ootused kandidaadile

  • tehniline kõrgem või tehniline eriharidus masinaehituse alal;
  • MS Office tundmine;
  • automaatika tundmine
  • eesti ja vene keele ning inglise ja/või saksa keele oskus

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • kaasaegset tehnoloogiat ja töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#55009

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
15. november 2005

AS Norma on juhtiv autode turvasüsteemide tarnija Venemaa autotehastele ja turvavööde tarnija mitmetele lääne autotööstuskontsernidele.
Põhitegevuseks on autode turvasüsteemide ja nende komponentide valmistamine, nende müük ning põhitegevusega seonduvate arendus- ja uurimistööde teostamine.

Vaata rohkem

Mehaanik