Värsked tööpakkumised

Mehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 439427

Tööpakkumise number

439427

Töö kirjeldus

•Ehitustehnika ning -tööriistade defekteerimine, hooldus ja remont.
•Seadmete tehnilise seisundi jälgimine.
•Vajadusel väljasõidud kliendi objektidele.
•Remondilaos puhtuse ja korra hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt 1-aastane töökogemus tehnika valdkonnas
• tehnilise taibuga, loogiliselt mõtlev, aktiivne ja algatusvõimeline
• eesti keele oskusega suhtlustasandil
• kohusetundlik, täpne, aus
• B-kategooria juhiluba

Kasuks tuleb
• varasem töökogemus ehitustehnika (tõstukid, rasketehnika jne) ja ehitustööriistade remontimise alal ning sisepõlemismootorite tundmine
• elektroonika tundmine ja keevitusoskus kehtiva tunnistuse/sertifikaadiga
• arvuti kasutamise oskus
• vene keele oskus suhtlustasandil
• BE- ja C-kategooria juhiluba

• püsivat töösuhet kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
• vastutusrikast ja huvitavat tööd erialaste koolitusvõimalustega
• karjäärivõimalust, Peamehaaniku ametikoht.
• kindlat konkurentsivõimelist sissetulekut
• sõbralikku meeskonda ja häid töötingimusi

Töökoht asub Suur-Sõjamäe 25a, Tallinn

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
6. september 2016

ARSENAL ehitustehnika rent ja müük on uus ja kiiresti kasvav ettevõte. Meie tegevusalaks on ehitustehnika rent ja müük ning tooted mida pakume on tuntud tootjad ehitus- ja tööstusvaldkonnas. Arsenal on loonud meeskonna kes omab 10 aastat kogemust ehitustehnika rendi - ja müügivaldkonnas.