Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624338

Mehaanik

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime rasketehnika töökotta töökat, ausat ,alkoholiga mitte liialdavat sõbralikku töötegijat, kes arvestab teistega ja rasketehnikaga hätta ei jää.

Ootused kandidaadile

Ametikool lõpetatud, kasuks tuleb, kui oled mingite kogemustega ning autojuhilubade olemasolu.

Pakume palka vastavalt oskustele kokkuleppe palka kuid vajadusel saab töötaja valida TES palga.Elamine olemas.

Tööpakkumise number
#624338

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. november 2019
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Mehaanik