Värsked tööpakkumised

Mehaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 610783

Tööpakkumise number

610783

Firma nimi peidetud Mehaanik

Töö kirjeldus

Kohustused:
Oleme oma ala professionaalid ja usume, et ühine eesmõrgi saavutamine on ühe ettevõtte alustalaks, seega usaldame sulle järgmised ülesanded:

  • Tehnika remont ja hooldus;
  • Seadmete tehnilise seisukorra jõlgimine nii rendipunktis kui ka vajadusel klientide objektidel;
  • Varuosade ja remonditarvete lao korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Newdmised kandidaadne:

  • Teadmisi sisepõlemismootorite, hüdrauliliste ja elektriliste süsteemide kohta;
  • Tehnikaalase hariduse ja B-kat. juhilubade olemasolu;
  • Soovi olla liige tugevas ja ühtses meeskonnas.

Ettevõte pakub

  • Lisaks pakume suurepärast sotsiaalset paketti.
  • Pakume kohta professionaalses meeskonnas ja moodsaid IT-lahendusi.
  • Tagame tööriided ja tööks vajalikud vahendid ning anname kasutada tööauto, tahvelarvuti, mobilltelefoni.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. august 2019
Kuulutus sisestati:
1. august 2019

STORENT on juhtiv ehitus-ja tööstusseadmete rendifirma kogu Baltikumis omades ulatuslikku rendivõrku kõigis kolmes Balti riigis.

Meie eesmärgiks on pakkuda rentnikele parimaid seadmete rentimise lahendusi tuginedes meie professionaalsusel, kvaliteedil ja suurepärasel teenindusel, mis on ühendatud meie kohusetundega täita endale võetud ülesanded.
Ettevõte on seadnud endale sihiks saada juhtivaks seadmete rendi ettevõtteks Balti riikides ja Ida-Euroopas.